KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 15154087
nr 1515 4087
Färgetsningar
2 st, igelkott respektive ekorre. Ej signerad. Bildmått: 9x17 cm, yttermått inklusive ram: 23x31 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:30:20
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr